Dallime mes rishikimeve të "Sevim Arbana"

3.378 bytes added ,  2 muaj më parë
Faqe e re: Sevim Arbana, lindur më 1951, është një nga aktivistet e para të lëvizjes demokratike në Shqipëri dhe themeluese e organizatës Useful to Albanian Women (UAW). Ajo është gjit...
(Faqe e re: Sevim Arbana, lindur më 1951, është një nga aktivistet e para të lëvizjes demokratike në Shqipëri dhe themeluese e organizatës Useful to Albanian Women (UAW). Ajo është gjit...)
(Pa ndryshime)
33

edits