Dallime mes rishikimeve të "Pará"

117 bytes added ,  6 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 3 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8)
*{{pt}} [https://web.archive.org/web/20190709230307/http://paraense.com/ Portal Paraense]
*{{en}} [https://web.archive.org/web/20180824052107/https://investpara.com/ Invest Para]
*{{tr}} [http://www.kacparayarismasi.com/ Para yarışması] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20110902110248/http://www.kacparayarismasi.com/ |date=2 shtator 2011 }}
{{Shtetet dhe Rajonet e Brazilit}}
{{coord|-5.66666667|-52.73333333|type:adm1st_region:BR-PA_source:enwiki|format=dms|display=title}}