Dallime mes rishikimeve të "Goja"

6 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[pending revision][pending revision]
v (wikidata interwiki)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular Ndryshim nga aplikacioni iOS
Bolo kalon per efekt graviteti dhe i ndihmuar nga muskujt e ezofagut ne stomak, Bolo ne kushte normale nuk kthehet mbrapsht pasi ne pjesen e siperme te ezofagut ka nje ngushtim muskulor te tij (Cardias) dhe nuk lejon kthimin e tij lart
 
Di une== Goja e kafshëve ==
 
== Shih edhe këtë ==
Anonymous user