Dallime mes rishikimeve të "Lufta e Parë Botërore"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Undid edits by 185.30.145.5 (talk) to last version by Qendrimi15)
No edit summary
'''Tekst i trashë'''{{pp}}
{{or}}''''''Tekst i trashë'''''''''Tekst i trashë'''''''''Tekst i trashë'''''''''Tekst i trashë'''''''''Tekst i trashë'''''''''Tekst i trashë'''''''''''''''''''''
{{or}}
[[Skeda:WWImontage.jpg|thumb|300px|Pamje nga Lufta e I Botërore.]]
[[Skeda:Schieramenti WWI.png|thumb|300px|Shtetet e përfshira në Luftën e Parë Botërore.<br />Me të kaltër: Pakti i Trefishtë dhe aleatët<br />Me të kuqe: Perandoritë qendrore.]]
Anonymous user