Dallime mes rishikimeve të "Love Hina"

No change in size ,  15 vjet më parë
No edit summary
 
*[http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=168 Për serialin manga dhe anime Love Hina në A.N.N]
*[http://newgrounds.com/portal/view/298600 Animim i dramës Love Hina CD-1]
*[http://mangarealm.com/page.php?id=46 Kronologjia e Love Hina (mund të përmbajë zbulime dhe revelacione të serialit)]
*[http://newgrounds.com/portal/view/298600 Animim i dramës Love Hina CD-1]
 
[[Category:Anime]]
4.659

edits