Dallime mes rishikimeve të "Samir Gervalla"

367 bytes added ,  1 muaj më parë
Faqe e re: thumb|right|250px|Samir Gervalla '''Samir Gervalla''' është personazh mediatik, biznesmen dhe aktor i herëpashershëm. Ai është pronari i diskotekës E...
(Faqe e re: thumb|right|250px|Samir Gervalla '''Samir Gervalla''' është personazh mediatik, biznesmen dhe aktor i herëpashershëm. Ai është pronari i diskotekës E...)
(Pa ndryshime)