Dallime mes rishikimeve të "Samir Gervalla"

233 bytes added ,  5 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Gervalla ka aktruar në filmin shqiptar ''Zori'' së bashku me aktorët [[Çun Lajçi]], [[Lulzim Berisha]] dhe [[Sunaj Raça]].
 
Gervalla është entuziast i [[Automobili|automobilëve]] sportivë dhe posedon një koleksion të madh të tyre, si [[Lamborghini]] Aventador dhe [[Ferrari]], të cilët shpesh shfaqen në spotet muzikore të artistëve kosovarë.