Dallime mes rishikimeve të "Samir Gervalla"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
Gervalla është entuziast i [[Automobili|automobilëve]] sportivë dhe posedon një koleksion të madh të tyre, si [[Lamborghini]] Aventador dhe [[Ferrari]], të cilët shpesh shfaqen në spotet muzikore të artistëve kosovarë.
 
==Referencat==
{{reflist}}