Dallime mes rishikimeve të "Samir Gervalla"

219 bytes added ,  2 muaj më parë
Gervalla ka aktruar në filmin shqiptar ''Zori'' së bashku me aktorët [[Çun Lajçi]], [[Lulzim Berisha]] dhe [[Sunaj Raça]].<ref name="Botasot"/>
 
Gervalla është entuziast i [[Automobili|automobilëve]] sportivë dhe posedon një koleksion të madh të tyre, si [[Lamborghini]] Aventador dhe [[Ferrari]], të cilët shpesh shfaqen në spotet muzikore të artistëve kosovarë.<ref name="Botapress"/><ref name="Arbresh"/><ref name="Albeu">[http://www.albeu.com/foto-lajm/ndodh-ne-prishtine-3-lamborghini-prane-njeri-tjetrit-foto-lajm/208120/1 "Ndodh në Prishtinë, 3 Lamborghini pranë njëri-tjetrit (FOTO LAJM)"] Albeu. 2015-08-01.</ref>
 
==Referencat==