Dallime mes rishikimeve të "Grafiku Pournelle"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: Në varësi të llojit të të dhënave, ndërlikimit, strukturës dhe rëndësisë së tyre për paraqitjen e tyre përdoren lloje të ndryshme grafikësh. Kështu, për paraqitjen e...)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Përpunim pamor
 
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Përpunim pamor
 
Në varësi të llojit të të dhënave, ndërlikimit, strukturës dhe rëndësisë së tyre për paraqitjen e tyre përdoren lloje të ndryshme grafikësh. Kështu, për paraqitjen e një grupi të të dhënave mund të përdoret [[grafiku informativ]] ose [[diagrami]], [[grafiku organizativ]], [[grafiku Smith]] etj.FF
Anonymous user