Dallime mes rishikimeve të "Një natë dhe dy agime"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
[[Kategoria:Romane shqiptare]]
Eshte romani i plote nga tregimi "Nata e Ustikes"
[[Kategoria:Petro Marko]]
Anonymous user