Dallime mes rishikimeve të "Guljelm Radoja"

24 bytes added ,  2 muaj më parë
v
*[[Dashuria s'mjafton]] (2019) Babai i Albanit
*[[Në kërkim të kujt]] (2011) serial
*[[Der Albaner]] (Shqiptari) - (2009), Babai i Etlevës
*[[Kronikë provinciale]] (2009)
*[[Njerez dhe Fate]] - (2001-2003) mini-seri
*[[Asgjë nuk harrohet]] - (1985) ....Peshkatari
*[[Mondi dhe Diana]] - (1985) ....Babai i Mondit
*[[Të paftuarit]] - (1985), Mjeku
*[[Vendimi]] - (1984) .... Leçiano
*[[Kush vdes në këmbë]] - (1984) ....Petro Luarasi
8

edits