Dallime mes rishikimeve të "Qendërzimi"

105 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8
vNo edit summary
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8)
Ekzekutimi i vendosur nga menaxhmenti i nivelit të lartë me ndihmën e niveleve të tjera të menaxhimit.
 
Menaxhimi i niveleve më të ulëta kryen punët që drejtohen dhe kontrollohen nga menaxherët e lartë. (Ekipi BMS, 2013)<ref>Ekipi BMS, (2013). Karakteristikat e rëndësishme të centralizimit BMS.co.in. [online] [http://bms.co.in/ bms.co.in] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20180111010106/http://www.bms.co.in/ |date=11 janar 2018 }}: Bachelor i Studimeve të Menaxhimit. Në dispozicion në: http://www.bms.co.in/important-features-of-centralization/</ref>
 
== Burimet ==