Dallime mes rishikimeve të "Kenan İmirzalıoğlu"

Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga ARAP REJEKSİYONİZMİ) dhe riktheu rishikimin 2142403 nga 185.49.26.106
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketa: Reverted
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga ARAP REJEKSİYONİZMİ) dhe riktheu rishikimin 2142403 nga 185.49.26.106)
Etiketa: Manual revert
{{Pa referenca}}
{{Infobox aktor ARABS
|emri = Kenan İmirzalıoğlu
|foto = [[Skeda:Kenan_Imirzalioglu.jpg|200px]]