Dallime mes rishikimeve të "Kenan İmirzalıoğlu"

[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga ARAP REJEKSİYONİZMİ) dhe riktheu rishikimin 2142403 nga 185.49.26.106)
Etiketa: Manual revert
Etiketa: Reverted
! Serialiat dhe Filmat !! Roli !! Viti
|-
|Deli Yurek || Yusuf MirgoluMiroğlu||1999-2001
|-
|Deli Yurek - Bumerang Cehennemi|Deli Yurek Bumerang Cehennemi ||Yusuf MirgoluMiroğlu|| 2001
|-
|Alacakaranlık ||FeratFerhat ||2003-2005
|-
|Yazı Tura|| ||2004 Mini Serial
|Son Osmanlı Yandım Ali||Ali ||2006
|-
|Kabadayı ||DervanDevran ||2007
|-
|Ejder Kapani Flilm ||Akrep Celal ||2009