Dallime mes rishikimeve të "Gjenerata Z"

136 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Elbeniyeh zhvendosi faqen Generation Z tek Gjenerata Z)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Kategoria:Shekulli XXI]]
[[Kategoria:Shekulli XX]]
Gjeneratat marrin pjese ne trashegimi dhe prandak ju lindni dhe beheni budallenj sepse gjenerata ju ben edhe te zgjuar edhe budallenj .
7

edits