Dallime mes rishikimeve të "Trupi dhe shëndeti"

Faqe e re: '''Trupi dhe shëndeti''' është i pari program televiziv në RTSH, nisur nga Stoli Beli e Flamur Topi, por që në kujtesën e shumëkujt do të ruhej thjesht si emisioni i s...
(Faqe e re: '''Trupi dhe shëndeti''' është i pari program televiziv në RTSH, nisur nga Stoli Beli e Flamur Topi, por që në kujtesën e shumëkujt do të ruhej thjesht si emisioni i s...)
 
(Pa ndryshime)
Anonymous user