Dallime mes rishikimeve të "Domen publik"

21 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
*[http://www.public-domain.org Union for the Public Domain]
*[[Commons:Commons:Donate to the public domain|Donate files to the public domain]]
{{interneti}}
 
<!-- Kategorizim dhe ndëruiki-->
[[Category:Wikipedia]]