Dallime mes rishikimeve të "Elizabeta II"

32 bytes added ,  11 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
|dixhitura =
|Emri i plotë =
|Mbretërimi = [[21 - 12 qershor dhe 11 korrik - 24 korrik ]] [[19531954]] - aktualisht
|Kurorëzim =
|Paraardhës = [[Xhorxh VI]]
Anonymous user