Dallime mes rishikimeve të "Elena Kocaqi"

54 bytes added ,  5 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
* [[Shqipëria dhe Fuqitë e Mëdha 1878-1918]]. - 2020
* [[Perikopi evangjelik në gjuhën arbëreshe i shek. të XIV : dokumenti më i vjetër i shqipes së shkruar]] - 2020
* [[Pellazgët (Origjina e Shqiptarëve)]] - 2021
 
 
Anonymous user