Dallime mes rishikimeve të "KF Tirana"

No change in size ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
==Lojtarët==
===Skuadra aktuale===
{{updated|18 Janar 2021}}<ref>{{cite web|url=https://www.transfermarkt.com/kf-tirana/kader/verein/2049|title=KF Tirana Detailed squad|trans-title=KF Tirana Ekipi i detajuar|publisher=Transfermarkt|language=en|accessdate=18 janar 2021}}</ref><ref name="Lojtarët dhe stafi">{{cite web|url=https://kftirana.al/ekipi-i-pare/|title=Ekipi i parë|website=kftirana.al|publisher=KF Tirana|language=sq|accessdate=18 Janarjanar 2021}}</ref>