Dallime mes rishikimeve të "KF Tirana"

16 bytes removed ,  1 vit më parë
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
===Numrat e tërhequr===
{{main|Lista e numrave të pensionuar në futboll}}
*{{big|'''12'''}} – Që nga fillimi i sezonit 2014–15 Tirana vendosi të tërhiqetërhiqte numrin 12 në nder të Tirona Fanatics, e cila është tifogrupi më i madhëmadh i klubit dhe konsiderohet si lojtari i 12të në fushë.<ref>{{cite web|url=http://sportekspres.com/tirona-fanatics-feston-10-vjetorin/|title="Tirona Fanatics" feston 10-vjetorin|publisher=Sport Ekspres|language=sq|date=9 janar 2016|accessdate=16 gusht 2018}}</ref>
 
==Trajnerët==