Dallime mes rishikimeve të "Zëmra e nënës"

No change in size ,  2 vjet më parë
Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.211.48) dhe riktheu rishikimin 2230705 nga Hueschi
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketa: Reverted
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.211.48) dhe riktheu rishikimin 2230705 nga Hueschi)
Etiketa: Manual revert
|Aktori8 =
|}}
Filmi '''Zemra e nënës''' prodhim i vitit [[19961993]]. Regjia: [[Besnik Bisha]], skenari: [[Nexhati Tafa]], producent: [[Albafilm Studio]], muzika: [[Mira Meçule]].
== Përmbajtja e filmit ==
 
[[Kategoria:Filma shqip]]
[[Kategoria:Filma 19961993]]
 
{{film-cung}}