Dallime mes rishikimeve të "Zëmra e nënës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.211.48) dhe riktheu rishikimin 2230705 nga Hueschi)
Etiketa: Manual revert
No edit summary
Etiketa: Reverted
 
== Aktorë ==
* [[Tinka Kurti]] - Nena
* [[Ermira Gjata]] - Mami
* [[Ilir Bezhani]] - Babai
* [[Bledar Rudi]] - Erjoni
* [[Pranvera Veizi]]
 
Anonymous user