Dallime mes rishikimeve të "Zëmra e nënës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.211.48 dhe 79.106.211.114) dhe riktheu rishikimin 2234544 nga Hueschi)
Etiketa: Manual revert
No edit summary
Etiketa: Reverted
|Aktori8 =
|}}
Filmi '''Zemra e nënës''' prodhim i 9 tetorit te vitit [[1993]]. Regjia: [[Besnik Bisha]], skenari: [[Nexhati Tafa]], producent: [[Albafilm Studio]], muzika: [[Mira Meçule]].
== Përmbajtja e filmit ==
Anonymous user