Dallime mes rishikimeve të "Jáva"

68 bytes added ,  14 vjet më parë
shtova kategorite "Gazeta" dhe "Gazeta te perjavshme"
(pastrim i artikullit)
(shtova kategorite "Gazeta" dhe "Gazeta te perjavshme")
* [http://www.gazetajava.com Gazeta Jáva]
 
[[Category:Gazeta|Jáva]]
[[Category:Gazeta të përjavshme|Jáva]]
[[Category:Gazeta në Kosovë|Jáva]]