Dallime mes rishikimeve të "Lajm (gazetë)"

40 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
kur artikujte jane ne kategori te caktuara atehere kuptohet qe Lajm eshte gazeta
(shtova kateforite "Gazeta" dhe "Gazeta te perditshme")
v (kur artikujte jane ne kategori te caktuara atehere kuptohet qe Lajm eshte gazeta)
*[http://www.lajm.info/ Lajm]
 
[[Category:Gazeta|Lajm (gazetë)]]
[[Category:Gazeta të përditshme|Lajm (gazetë)]]
[[Category:Gazeta në Kosovë|Lajm (gazetë)]]
[[Category:Gazeta në Maqedoni|Lajm (gazetë)]]