Dallime mes rishikimeve të "KS Naftëtari"

119 bytes added ,  11 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8
v (U kthyen ndryshimet e Koco nga Korca (diskutimet) në versionin e fundit nga Jolicnikola.)
Etiketa: Rollback
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8)
KS Naftëtari ka arritur të fitojë 2 herë Kategorinë e Parë,dhe 4 here kategorine e dyte, me president zotin Xhane Kumaraku.
 
Në sezonin 2006/07 KS Naftëtari luajti në Kategorinë e Dytë - Grupi A dhe u rendit në vend të dytë pasi mblodhi 44 pikë me një golavarazh 37-16.<ref>[[AlbSoccer (Amëza)|AlbSoccer]] [http://www.freewebs.com/albsoccer/ në rrjetë] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20100604031453/http://www.freewebs.com/albsoccer/ |date=4 qershor 2010 }}</ref>
 
== Burimi i të dhënave ==