Dallime mes rishikimeve të "Gianluigi Donnarumma"

v
Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
v (Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
 
|birth_date = {{Birth date and age|25|2|1999|df=y}}
|birth_place = [[Castellammare di Stabia]], [[Itali]]
|height = {{convert|1.96|m|ftin|abbr=on}}<ref>{{cite web|url=http://www.legaseriea.it/it/giocatori/gianluigi-donnarumma/TQGBW|title=Gianluigi Donnarumma|publisher=|lang=it}}</ref>
|position = [[Portieri|Portier]]
|currentclub = [[Paris Saint-Germain F.C.|Paris Saint-Germain]]