Dallime mes rishikimeve të "Mbretëria e Hungarisë"

v
Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-\[\[Kategoria:Vetitë\ CS1[^\]]*\]\] +, -\[\[Kategoria:Gabime\ CS1[^\]]*\]\] +)
v (Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-\[\[Kategoria:Vetitë\ CS1[^\]]*\]\] +, -\[\[Kategoria:Gabime\ CS1[^\]]*\]\] +))
 
 
[[Kategoria:Mesjeta në Serbi]]
[[Kategoria:Vetitë CS1: Burime në hungarisht (hu)]]
[[Kategoria:Vetitë CS1: Vlerë e madhe vëllimi]]
[[Kategoria:Gabime CS1: Tekst shtesë: Vëllimi]]