Dallime mes rishikimeve të "Njësia administrative Finiq"

Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.1
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.1)
| web =
}}
'''Komuna Finiq''' është një [[komunë]] në [[Shqipëri]].<ref>{{Cite web |url=http://www.aac-al.org/komuna_info.php?idk=2805&idr=19&idq=12&l=a |title=Shoqata e komunave |accessdate=8 nëntor 2011 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20120323201725/http://www.aac-al.org/komuna_info.php?idk=2805&idr=19&idq=12&l=a |archivedate=23 mars 2012 |url-status=dead |access-date=8 nëntor 2011 |archive-date=23 mars 2012 |archive-url=https://web.archive.org/web/20120323201725/http://www.aac-al.org/komuna_info.php?idk=2805&idr=19&idq=12&l=a }}</ref>
 
== Vendbanimet ==