Dallime mes rishikimeve të "Kannonkoski"

149 bytes added ,  11 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.1
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet (via JWB))
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.1)
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 549.62 <ref name="total_area">{{Cite web |url= http://www.maanmittauslaitos.fi/sites/default/files/pinta-alat_2011_kunnannimenmukaan.xls |title= Sipërfaqja sipas komunave nga 1 janar 2011 |accessdate= 9 mars 2011 |publisher= Land Survey of Finland |format= PDF |language=fi, se}}</ref>
|Popullsia = 1,469 <ref name="population_count">{{Cite web|url=http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0|title=VÄESTÖTIETOJÄRJESTELMÄ REKISTERITILANNE 30.06.2015|publisher=Population Register Center of Finland|language=fi, se|accessdate=17 korrik 2015|archiveurl=https://web.archive.org/web/20160303190330/http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0|archivedate=3 mars 2016|url-status=dead|access-date=8 janar 2016|archive-date=11 korrik 2015|archive-url=https://archive.is/20150711162840/http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0}}</ref>
|Dendësia = 3.3
|Lartësia =