Ndryshimi mes inspektimeve të "Thorbjörn Fälldin"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Nils Olof Thorbjörn Fälldin''' lindi më 24 prill 1926, ka qenë kryeministri i Suedisë 1976-1978 dhe 1979-1982. {{cung}} [[Category:Politikanë s...)
 
 
{{cung}}
 
== Shih edhe ==
{{Kryeministra suedez}}
 
[[Category:Politikanë suedezë]]