Dallime mes rishikimeve të "Erich Kästner"

1 byte removed ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Erich Kästner''' (sq. Erih Kestner) u lind më 23 shkurt 1899 në Dresden dhe vdiq më 29 korrik 1974 në Munih (Gjermani). Ishte shkrimtar, skenarist dhe kab...)
 
No edit summary
== Lidhjet e jashtme ==
[http://dispatch.opac.d-nb.de/DB=4.1/REL?PPN=118559206|Erich Kästner]
 
[http://www.erich-kaestner-museum.de/index_a.html|Muzeu Erich Kästner]
[http://www.erich-kaestner-bibliothek.de/| Biblioteka Erich Kästner]
901

edits