Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:91.187.103.40"

v
Rregullova gabime me sintaksën e kodit
v (Warning: Pandemia)
v (Rregullova gabime me sintaksën e kodit)
 
[[Image:Information.svg|25px]] Mirë se vini në Wikipedia. Edhe pse gjithkush është i mirëpritur të bëjë redaktime konstruktive në Wikipedia, të paktën një nga redaktimet tuaja së fundmi {{#if:Pandemia|, si p.sh. ky që keni bërë tek artikulli [[:Pandemia]],}} nuk ishte fare konstruktiv dhe u kthye ose u hoq. Shikoni faqen për ndihmë për më shumë informata rreth redaktimit të një Enciklopedie. {{#if:|{{{2}}}|Ju Faleminderit.}}
 
[[User:Ruy Pugliesi|<span title="Ruy Pugliesi"><font facestyle="font-family:Arial Rounded MT Bold;">Ruy Pugliesi</font></span>]]<sup>[[User talk:Ruy Pugliesi|<span title="Talk">&#9701;</span>]]</sup> 18 korrik 2011 22:24 (CEST)