Dallime mes rishikimeve të "Luljeta Bozo"

386 bytes removed ,  3 muaj më parë
v
 
<ref>http://www.universitetipolis.edu.al/sites/default/files/pdf/BIO/Luljeta_Bozo_al.pdf</ref>
 
Luljeta Bozo u zgjodh deputete<ref>{{Cite web|title=Komisioni Qendror i Zgjedhjeve|url=http://kqz.gov.al/results/results2021/results2021.htm|url-status=live|access-date=2021-10-12|website=kqz.gov.al|language=al}}</ref> e Kuvendit të Shqipërisë në [[Zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, 2021|Zgjedhjet e parlamentare të 25 prillit 2021]], duke kryesuar listen e PS për Tiranën.
 
== Eksperienca pune dhe arritje profesionale ==