Dallime mes rishikimeve të "Geoffrey Blake"

1 byte removed ,  11 muaj më parë
→‎top: Përditësim i stampës "Infobox aktor", zëvendësova: | emri → | name (2), | foto → | image, | webfaqja → | website, | vendlindja → | birth_place, | vendvdekja → | death_place, Infobox aktor → duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Faqe e re: {{Infobox aktor | emri = Geoffrey Blake | foto = | titulli = | emri i lindjës = Geoffrey Blake | ditëlindja = 1962 | vendlindja = Baltimore, Maryland, Shtetet e Bashk...)
 
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox aktor", zëvendësova: | emri → | name (2), | foto → | image, | webfaqja → | website, | vendlindja → | birth_place, | vendvdekja → | death_place, Infobox aktor → duke përdorur AWB)
{{Infobox aktorperson
| emriname = Geoffrey Blake
| fotoimage =
| titullititle =
| emriname i lindjës = Geoffrey Blake
| ditëlindjabirth_date = [[1962]]
| vendlindjabirth_place = [[Baltimore]], [[Maryland]], [[Shtetet e Bashkuara të Amerikës|U.S.]]
| ditëvdekjadeath_date =
| vendvdekjadeath_place =
| webfaqjawebsite =
}}
'''Geoffrey Lewis Blake''' lindi më [[1962]]. Është një [[aktor]] dhe [[komedian]] [[Shtetet e Bashkuara të Amerikës|amerikan]].