Dallime mes rishikimeve të "An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess"

→‎top: Përditësim i stampës "Infobox album", zëvendësova: | emri → | name, | tipi → | type, | artisti → | artist, | kopertina → | cover, | lëshimi → | released, | inçizimi → | recorded, | zhanri duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, zëvendësova: ''''' → ''' (4), Maj → maj (2), Qershor → qershor (2), Dhjetor → dhjetor (2) duke përdorur AWB)
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox album", zëvendësova: | emri → | name, | tipi → | type, | artisti → | artist, | kopertina → | cover, | lëshimi → | released, | inçizimi → | recorded, | zhanri duke përdorur AWB)
 
{{Infobox album
| emriname = An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess
| tipitype = Live
| artistiartist = [[John Petrucci]] dhe [[Jordan Rudess]]
| kopertinacover = Petrucci&Rudess.jpg
| lëshimireleased = [[11 dhjetor]] {{M|2000}} <small>(Origjinali)</small><br />[[18 maj]] {{M|2004}} <small>(Ri-lëshimi)</small>
| inçizimirecorded = [[10 qershor]] [[2000]] (Helen Hayes Performing Arts Center, Nyack, New York)
| zhanrigenre = [[Instrumental rock]]<br />[[Jazz]]
| zgjatjalength = 78:76
| label = Favored Nations <small>(2004)</small><br />Sound Mind Music <small>(2000)</small>
| producentiproducer = [[Doug Oberkircher]]
| review =
| kronologjia =
| albumi i funditprev_title =
| ky album = '''An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess'''<br />(2000)
| albumi tjetërnext_title =
}}