Ellazë: Dallime mes rishikimesh

18 bytes added ,  2 vjet më parë
→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v →‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB
Rreshti 3:
{{Qytet (Turqia)
|Qyteti = Elazığ
|Pamje image_skyline = 2013-06-16 elazig saray camii 305 ED.jpg
 
<!--Administrimi territorial-->
Rreshti 11:
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 9,383
|Popullsia population_total = 341,220
 
<!-- Të dhëna-->
Rreshti 17:
|Zona Kohore = EET [[Coordinated Universal Time|UTC+2]]
|Ora Verore = EST [[Coordinated Universal Time|UTC-3]]
|Kodi Postalpostal_code = 23xxx
|Prefiksi = (+90) 424
|Faqja Zyrtare =[http://www.elazig.bel.tr/ www.elazig.bel.tr]