Dallime mes rishikimeve të "Soriguera"

22 bytes added ,  6 muaj më parë
→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB)
{{Qytet (Spanja)
|Qyteti = Soriguera
|Emri name Spanjisht =
|Lloji i vëndbanimitsettlement_type = [[Komunat e Spanjës|Komunë]]
|Pamje image_skyline =
|Përshkrimi i pamjesimage_caption =
|Flamuri_foto =
|Emblema_foto =
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia population_total =
|Dendësia =
<!-- Të dhëna-->
|Lartësia =
|Vendasit population_demonym =
|Kodi Postar =
|Prefiksi =
|Themelimi established_date =
|Partia =
|Kryetari =
|Faqja Zyrtare =
|Harta_foto image_map =
|përshkrimi_harta map_caption =
|CoordAddon =
| gjer_g= 42 | gjer_m= 22 | gjer_s= 20 | gjer_dr = N