Dallime mes rishikimeve të "Belfast, New York"

→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB
v (Vargenau zhvendosi faqen Belfast , New York tek Belfast, New York)
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB)
{{Qytet (SHBA)
|Qyteti = Belfast, New York
|Emri name Anglisht =
|Lloji i vëndbanimitsettlement_type = qytet & vend i përcaktuar për statistikë
|Nofka nicknames =
|Moto mottoes =
|Flamuri_figura image_flag =
|Flamuri_artikulli flag_link =
|Stema_figura image_seal =
|Stema_artikulli flag_seal =
|Pamje image_skyline =
|Përshkrimi i pamjesimage_caption =
<!--Administrimi-->
|Shteti Federal = [[New York]]
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia =
|Themelimi established_date =
|Sipërfaqja =
|Sipërfaqja Tokë =
|Ora Verore = EDT-4
<!--Demografia-->
|Popullsia population_total = 837
|Popullsia_viti population_total_viti = 2010
|Zona urbane =
|Zona metropolitane =
|Dendësia =
<!--Harta-->
|Harta_foto image_map =
|harta_gjerësi map_size = 225px
|Harta_foto_shënimi image_map_shënimi = Vendndodhja në New York
|harta = SHBA
|CoordAddon =
|gjerësia =
|gjatësia =
|WebFaqja website =
}}