Dallime mes rishikimeve të "Auvernja-Rona-Alpet"

→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB)
{{Rajon në Francë
|Rajoni = Auvernia-Rhône-Alpes
|Flamuri_figura image_flag =
|Flamuri_artikulli flag_link = Flamuri
|Stema_figura image_seal =
|Stema_artikulli flag_seal = Emblema
|Stema_gjerësia seal_size = 90px
<!--Administrimi territorial-->
|Prefektura = [[Lyon]]
|Partia udhëheqëse = Republikanet
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Vendasit population_demonym =
|Sipërfaqja = 69711
|Popullsia population_total = 7757595
|Dendësia = 111
|PBB =