Dallime mes rishikimeve të "Burgonja-Konteja-e-Lirë"

→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB)
{{Rajon në Francë
|Rajoni = Burgonja-Franche-Comté
|Flamuri_figura image_flag = Bourgogne-Franche-Comté 2016.svg
|Flamuri_artikulli flag_link = Flamuri
|Stema_figura image_seal =
|Stema_artikulli flag_seal = Emblema
|Stema_gjerësia seal_size = 90px
<!--Administrimi territorial-->
|Prefektura = [[Dijon]]
|Partia udhëheqëse = [[Partia Socialiste (Franca)|PS]]
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Vendasit population_demonym =
|Sipërfaqja = 47784
|Popullsia population_total = 2820623
|Dendësia = 59
|PBB =