Dallime mes rishikimeve të "Mina, Arabia Saudite"

→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB
v (Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB)
{{Infobox vendbanimsettlement
|Emri name = Mina
|Lloji i vëndbanimitsettlement_type = Lagje
|Pamje image_skyline = Some perspective on Mina - Flickr - Al Jazeera English.jpg
|Përshkrimi i pamjesimage_caption = Tenda në Mina gjatë Haxhit
<!--Administrimi territorial-->
|Shteti = Arabia Saudite