Rëleci: Dallime mes rishikimesh

4 bytes added ,  2 vjet më parë
→‎top: Përditësim i stampës "Infobox MK fshat" duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
→‎top: Përditësim i stampës "Infobox MK fshat" duke përdorur AWB
Rreshti 1:
{{Infobox MK vendbanimsettlement
|Emri name = '''{{PAGENAME}}'''
|Emër_tjetër native_name =
|Lloji i vëndbanimitsettlement_type = Fshat
|Flamuri_figura image_flag = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Flamuri_artikulli flag_link =
|Stema_figura image_seal = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Stema_artikulli flag_seal =
|Stema_gjerësia =
|Pamje image_skyline = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Përshkrimi i pamjesimage_caption =
 
<!--Administrimi territorial-->
Rreshti 19:
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia population_total =
|Popullsia_viti population_total_viti = 2002
|Dendësia =
 
<!-- Të dhëna dhe statistika -->
|Vendasit population_demonym =
|Krahina =
|Lartësia =
|Zona Kohore =
|Ora Verore =
|Kodi Postalpostal_code =
|Prefiksi =
|Targa e automjeteveregistration_plate =
|WebFaqja website =
|E-Posta =
 
Rreshti 38:
|harta = Republika e Maqedonisë <!--Parametri të mos ndërrohet-->
|harta_fizike = Yes
|Harta_foto image_map =
|Harta_foto_shënimi image_map_shënimi =
|përshkrimi_harta map_caption =
|harta_gjerësi =
|CoordAddon =