Dallime mes rishikimeve të "Ropotova"

4 bytes added ,  1 vit më parë
→‎top: Përditësim i stampës "Infobox MK fshat" duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox MK fshat" duke përdorur AWB)
{{Infobox MK vendbanimsettlement
|Emri name = '''{{PAGENAME}}'''
|Emër_tjetër native_name =
|Lloji i vëndbanimitsettlement_type = Fshat
|Flamuri_figura image_flag = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Flamuri_artikulli flag_link =
|Stema_figura image_seal = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Stema_artikulli flag_seal =
|Stema_gjerësia =
|Pamje image_skyline = Ropotovo 02.JPG
|Përshkrimi i pamjesimage_caption =
 
<!--Administrimi territorial-->
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia population_total = 546
|Popullsia_viti population_total_viti = 2002
|Dendësia =
 
<!-- Të dhëna dhe statistika -->
|Vendasit population_demonym =
|Krahina =
|Lartësia = 596
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|CET]]([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|CEST]]([[UTC+2]])
|Kodi Postalpostal_code = 7504
|Prefiksi = (+389) 048
|Targa e automjeteveregistration_plate = PP
|WebFaqja website =
|E-Posta =
 
|harta = Republika e Maqedonisë <!--Parametri të mos ndërrohet-->
|harta_fizike = Yes
|Harta_foto image_map =
|Harta_foto_shënimi image_map_shënimi =
|përshkrimi_harta map_caption =
|harta_gjerësi =
|CoordAddon =