Dallime mes rishikimeve të "Vallermosa"

4 bytes removed ,  9 muaj më parë
Përditësim i stampës "Qytet (Italia) (via JWB)
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB)
(Përditësim i stampës "Qytet (Italia) (via JWB))
{{Infobox settlement
{{Qytet (Italia)
| Qyteti = Vallermosa
| name Italishtnative_name =
| nicknames =
| mottoes =
|Rajoni = [[Sardenja]]
|Provinca = [[Provinca e Sud Sardenjas|Sud Sardenjas]]
|Qyteti name Metropolitan =
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 61.75
|Kryetari =
|Partia =
|Faqja Zyrtarewebsite = [http://www.vallermosa.gov.it Faqja e komunës]
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia = 39.363