Dallime mes rishikimeve të "Gjella e gatshme"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Faqe e re: '''Gjella e gatshme''' apo gjella industriale janë gjella të përgatitura në kuzhina të fabrikave dhe të konservuara në paketime të ndryshme. Këto gjellëza bëhen të qëndr...)
 
No edit summary
{{cung}}
 
[[Category:UshqimUshqime]]