Dallime mes rishikimeve të "Komuniteti i Valencias"

→‎top: Korrigjim parametrash te stampa "Infobox settlement" duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
(→‎top: Korrigjim parametrash te stampa "Infobox settlement" duke përdorur AWB)
| flag_link = Flamuri
| image_seal = Escudo de la Comunidad Valenciana.svg
| flag_sealseal_link = Stema
|Shteti = Spanja
| SeksioniA-majtas1 = Kryeqyteti
| map_caption =
| map_size =
|harta mage_map =
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g =39 | gjer_m = 30 | gjer_s = | gjer_dr = N