Dallime mes rishikimeve të "Provinca Zamora"

→‎top: Korrigjim parametrash te stampa "Infobox settlement" duke përdorur AWB
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox vendbanim" duke përdorur AWB)
(→‎top: Korrigjim parametrash te stampa "Infobox settlement" duke përdorur AWB)
| flag_link = Flamuri
| image_seal = Coat of Arms of Zamora Province.svg
| flag_sealseal_link = Stema
|Shteti = Spanja
|Komuniteti Autonom = {{flag|Castile dhe León}}
| map_caption =
| map_size =
|harta mage_map =
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g =45 | gjer_m = | gjer_s = | gjer_dr = N